RSS
 

Get Adobe Flash player

Кращі ігри

Кращі фільми

 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: VeNoM  
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
VeNoMДата: Сб, 09.04.04, 19:17 | Повідомлення # 1
Admin
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 256
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
Опис:

2012 рік. Шість років пройшло з моменту Другої катастрофи, що затьмарила події квітня 1986 року.

Дія гри відбувається в Чорнобильській зоні відчуження, що перетворилася з місця, де ламалися долі, в загрозу всьому людству. Свої таємниці Зона розкриває неохоче, над силу, і рідкісний герой зможе дістатися до самого її серця і дізнатися - яка небезпека чекає його там?

Небезпека, в порівнянні з якою мародери і ворожі угрупування, всі монстри і аномалії Зони покажуться лише підготовкою до зустрічі з чимось більш фатальним і таким, що лякає.

А поки... Готуйся, герой. Збирай артефакти і торгуй, промацуй дорогу і перевіряй тили, хапай рентгени і бийся - але тільки виживи! І тоді, мабуть, якщо будеш наполегливий і особливо везучий, ти дізнаєшся - чому все це повалилося на тебе.
Основні особливості

* Живий мир: віртуальні монстри і сталкери мігрують по Зоні, нарівні з героєм займаються повсякденними справами - їдять, воюють, шукають здобич, торгують, сплять, відпочивають
* Свобода переміщень по світу і по сюжетній вітці, обмежена лише бажанням і можливостями гравця
* Знайомий і близький мир пострадянського простору
* Реальні об'єкти Чорнобильської зони відчуження - місто енергетиків Пріпять, ЧАЕС, комплекс загорізонтального виявлення "Чорнобиль-2" та інші
* Атмосфера містичної таємничості і постійної небезпеки
* Декілька варіантів кінцівок
* Система погодних ефектів і зміни дня і ночі
* Фотореалістична графіка, що допомагає глибше зануритися в атмосферу гри
* Реальна фізика польоту кулі, великий арсенал реальних прототипів зброї
* Разом з традиційними режимами мережевої гри, унікальний режим в антуражі гри - збір артефактів
* Широкі можливості редактора карт мережевої гри

 
itCrysisДата: Сб, 10.08.28, 18:17 | Повідомлення # 2
Професіонал
Группа: Перевіренні
Повідомлень: 182
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
Особисто мені сама гра подобається, але сюжет дуже надуманий та передбачуваний, радує, що в грі є декілька варіантів завершення сюжету.



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко
 
allgamenewsДата: Сб, 10.08.28, 20:07 | Повідомлення # 3
}{OTABUЧ
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 577
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів За 400 Постів
Я так і до кінця не пройшов...

 
itCrysisДата: Сб, 10.08.28, 20:19 | Повідомлення # 4
Професіонал
Группа: Перевіренні
Повідомлень: 182
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
allgamenews, як же так, як на мене гра доволі легка. Я такі лускаю за два вечори...



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко
 
allgamenewsДата: Сб, 10.08.28, 20:23 | Повідомлення # 5
}{OTABUЧ
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 577
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів За 400 Постів
itCrysis, незнаю мені було якось трохи страшно навіть ше в ті роки її бавитисб :D . Це ж сама атмосферна гра 2007 року якщо я не помиляюсь.

 
VeNoMДата: Сб, 10.08.28, 20:32 | Повідомлення # 6
Admin
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 256
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
allgamenews, так ти правий ця гра також увійшла в п'ятірку кращих ігор 2007 року
 
itCrysisДата: Сб, 10.08.28, 21:01 | Повідомлення # 7
Професіонал
Группа: Перевіренні
Повідомлень: 182
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
allgamenews, ну мені то трохи було страшно в лабарторії X 16. Але найбільше мені сподобалась місія в ЧАЕС
коли головний герой проникає в таємну лабараторія Осознания.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко
 
VeNoMДата: Сб, 10.08.28, 21:14 | Повідомлення # 8
Admin
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 256
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
а я цю пройшов і Чисте Небо повністю, а Поклик Припяті (класна гра, можливо по можливостях сама краща з трилогії), але нехотілось щось бавитись
 
itCrysisДата: Сб, 10.08.28, 22:22 | Повідомлення # 9
Професіонал
Группа: Перевіренні
Повідомлень: 182
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
VeNoM, Ну я 2 рази пройшов першу частину, 1 раз другу і 7 раз третю (шось дуже захотілось бавитись).



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Read forums rules!!!
 
F-RL.COM не містить ніякої нелегальної інформації, тільки хеш-суми файлів вільно доступних в мережі. Власники сайту не можуть нести відповідальності за дії користувачів. Цей ресурс повністю анонімний - IP адреси і дії користувачів не зберігаються. Сайт не надає електронні версії творів, а займається індексуванням файлів, що знаходяться у файлообмінних мережах, Всі права на файли належать правовласникам. Якщо ви є правовласником файлу, проіндексованого нашою пошуковою машиною і не бажаєте щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, ознайомтесь з правилами нашого ресурсу. Для скарг пишіть сюди: holder@f-rl.com