RSS
 

Get Adobe Flash player

Кращі ігри

Кращі фільми

 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: VeNoM  
ALPHA PROTOCOL
VeNoMДата: Пн, 09.04.06, 21:51 | Повідомлення # 1
Admin
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 256
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
Видавництво SEGA офіційно анонсувало ту, що промайнула в квітневому номері журналу Game Informer шпигунську ролеву гру Alpha Protocol, розробкою якої займається студія Obsidian Entertainment. Нічого особливо нового, втім, сказано не було - як вже було відомо, володарів PlayStation 3, Xbox 360 і персональних комп'ютерів чекатиме суміш системи ськіллов з Fallout і боєвки у дусі Mass Effect. Сюжет же розповість про всіма покинутому секретному агентові Майклі Тортоне (Michael Thorton), який володіє інформацією, здатною запобігти міжнародній катастрофі. Для цього йому доведеться ухвалювати сміливі рішення, які вплинуть не тільки на його майбутнє, але і на майбутнє всього світу. Все це буде здорово закручене і красиво подане. Ну, якщо вірити обіцянкам, звичайно.
На минулих вихідних відбулася прем'єра першого трейлера Alpha Protocol (PC, Xbox 360, PS3) - шпигунського екшену з приліпленою для краси RPG-системою від студії Obsidian Entertainment. Американський спецагент Майкл Тортон, як і слід було чекати, впродовж двох хвилин вправно махає ногами, зламує електронні замки, базікає з NPC, відстрілює невірних і проводить простенькі комбо, ламаючи шиї ворогам. Правда, якщо забути про близькосхідні декорації і бородатих мужиків із страшним акцентом, то знайти істотні відмінності між Mass Effect і Alpha Protocol буде складно. Чесно кажучи, виглядає Alpha Protocol так, як ніби Шепарда відправили на Татуїн зі всесвіту Star Wars. Але якщо що, ми нітрохи не проти злітати на Татуїн в облічиі розвідника Майкла Тортона!
Інша хороша новина - у Alpha Protocol з'явилася хай і не остаточна, але хоч би приблизна дата реліза. SEGA докладає, що планує випустити гру в жовтні цього року.
 
WerfelisДата: Пн, 10.01.25, 13:08 | Повідомлення # 2
EDITOR-IN-CHIEF F-RL
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 202
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
Я чекаю цю ігру з нетерпінням :)

 
itCrysisДата: Нд, 10.08.29, 11:12 | Повідомлення # 3
Професіонал
Группа: Перевіренні
Повідомлень: 182
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
Я цю гру пройшов, але вона мені не дуже сподобалась, сюжетна частина класна і продумана, а от бої і стрілянину розробники реалізували погано, ставлю 3.



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко
 
allgamenewsДата: Нд, 10.08.29, 14:11 | Повідомлення # 4
}{OTABUЧ
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 577
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів За 400 Постів
Зараз качаю цю гру. Потім відпишу про враження G

 
itCrysisДата: Нд, 10.08.29, 14:57 | Повідомлення # 5
Професіонал
Группа: Перевіренні
Повідомлень: 182
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
allgamenews, гра доволі легка, думаю пройдеш швидко, я її 4 дні лускав. :)



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко
 
VeNoMДата: Нд, 10.08.29, 15:18 | Повідомлення # 6
Admin
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 256
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
allgamenews, о то даш мені)
 
allgamenewsДата: Нд, 10.08.29, 15:27 | Повідомлення # 7
}{OTABUЧ
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 577
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів За 400 Постів
VeNoM, ок)

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Read forums rules!!!
 
F-RL.COM не містить ніякої нелегальної інформації, тільки хеш-суми файлів вільно доступних в мережі. Власники сайту не можуть нести відповідальності за дії користувачів. Цей ресурс повністю анонімний - IP адреси і дії користувачів не зберігаються. Сайт не надає електронні версії творів, а займається індексуванням файлів, що знаходяться у файлообмінних мережах, Всі права на файли належать правовласникам. Якщо ви є правовласником файлу, проіндексованого нашою пошуковою машиною і не бажаєте щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, ознайомтесь з правилами нашого ресурсу. Для скарг пишіть сюди: holder@f-rl.com