RSS
 

Get Adobe Flash player

Кращі ігри

Кращі фільми

 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: VeNoM  
Предтечи(Precursors)
VeNoMДата: Сб, 09.04.11, 22:30 | Повідомлення # 1
Admin
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 256
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
"Передвісники" - "фривольний" шутер космічної орієнтації від творців Boiling Point: Road to Hell.
У черговому творінні бліжнезарубежних розробників нам належить ужитися в роль поки безіменного героя, що спромігся потрапити в самий епіцентр глобального міжрасового конфлікту. Розбиратися в хитросплетіннях місцевого сюжету протагоніст буде неквапом - загальна кількість внутрішньоігрових місій усчитиваєтся у розмірі 250-и штук. Проте головний шарм Precursors полягає в ігровому всесвіті, що пропрацював (благо необхідний багаж досвіду у ігроделов вже є). Відступивши від канви storylin'a гравець зануриться у величезний вируючий різноманітними подіями мир. "На стороні" главгерой зможе стати заможним торговцем, запеклим головорізом, хитрим контрабандистом - вибір робочих вакансій в Precursors справді обширний. З решти ігрових особливостей варто відзначити величезну кількість NPCs і вороже настроєних алієнов, симпатичний графічний движок, а також монстроузниє космічні кораблі, що досягають в розмірах до 10000 (!) метрів.
 
itCrysisДата: Нд, 10.08.29, 14:59 | Повідомлення # 2
Професіонал
Группа: Перевіренні
Повідомлень: 182
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
Повне російське фуфло. Не раджу нікому.



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко
 
allgamenewsДата: Нд, 10.08.29, 15:00 | Повідомлення # 3
}{OTABUЧ
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 577
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів За 400 Постів
itCrysis, Росіяни взагалі на мою думку ігри робити не вміють...

 
itCrysisДата: Нд, 10.08.29, 15:05 | Повідомлення # 4
Професіонал
Группа: Перевіренні
Повідомлень: 182
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
allgamenews, +1 це точно !



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко
 
VeNoMДата: Нд, 10.08.29, 15:16 | Повідомлення # 5
Admin
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 256
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
itCrysis, це не російська, а Українська гра від розробників Xenus і Xenus 2. і доволі непогана (я сам неіграв. але по оцінках гра нормальна)
 
itCrysisДата: Нд, 10.08.29, 15:19 | Повідомлення # 6
Професіонал
Группа: Перевіренні
Повідомлень: 182
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
VeNoM, по оцінках Gameland і ДПК гра відстій, я небачив шоб її гарно оцінювали...

Додано (29.08.2010, 15:19)
---------------------------------------------
VeNoM, да і притому Xenus мені теж несподобався, а з розробниками я чогось думав шо її зробили росіяни.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко
 
VeNoMДата: Нд, 10.08.29, 15:24 | Повідомлення # 7
Admin
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 256
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
а мені наоборот Xenus дуже сподобався в нього я тоді памятаю ще в 2005 році як він тільки вийшов були високі на той час вимоги оперативки треба було мати 2 гб щоб гра нетормозила... бо 2 гб на 2005 рік це було багато (вмене наприклад було тоді 512 мб)
 
itCrysisДата: Нд, 10.08.29, 15:25 | Повідомлення # 8
Професіонал
Группа: Перевіренні
Повідомлень: 182
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
VeNoM, може перша частина і була нормальна, але другу я більше ніж на 3 з п’яти не оціню.



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Read forums rules!!!
 
F-RL.COM не містить ніякої нелегальної інформації, тільки хеш-суми файлів вільно доступних в мережі. Власники сайту не можуть нести відповідальності за дії користувачів. Цей ресурс повністю анонімний - IP адреси і дії користувачів не зберігаються. Сайт не надає електронні версії творів, а займається індексуванням файлів, що знаходяться у файлообмінних мережах, Всі права на файли належать правовласникам. Якщо ви є правовласником файлу, проіндексованого нашою пошуковою машиною і не бажаєте щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, ознайомтесь з правилами нашого ресурсу. Для скарг пишіть сюди: holder@f-rl.com