RSS
 

Get Adobe Flash player

Кращі ігри

Кращі фільми

 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: allgamenews, VeNoM  
Ваші пропозиції що до порталу.
itCrysisДата: Нд, 11.04.03, 21:53 | Повідомлення # 31
Професіонал
Группа: Перевіренні
Повідомлень: 182
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів
allgamenews, ну я уже "Перевірений" а далі буду старатись :)

Додано (03.04.11, 21:53)
---------------------------------------------
Думаю, буде доцільним створити розділ "Наш сервер CS 1.6", де можна буде написати свої враження від гри на сервері та пропозиції покращення сервера.

Також, я думаю потрібно створити кнопку "запам’ятати", щоб зберігати данні користувача при авторизації, а то якось дістало постійно вводити дані. (хоча в мене є LastPass =)




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко
 
allgamenewsДата: Нд, 11.04.03, 22:00 | Повідомлення # 32
}{OTABUЧ
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 577
Статус: відсутній
Заслуги User-A:
За 200 Постів За 400 Постів
Quote (itCrysis)
Думаю, буде доцільним створити розділ "Наш сервер CS 1.6", де можна буде написати свої враження від гри на сервері та пропозиції покращення сервера.

Класна ідея так і зробим!

Quote (itCrysis)
Також, я думаю потрібно створити кнопку "запам’ятати", щоб зберігати данні користувача при авторизації, а то якось дістало постійно вводити дані. (хоча в мене є LastPass =)

Зараз зроблю.


 
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:
Read forums rules!!!
 
F-RL.COM не містить ніякої нелегальної інформації, тільки хеш-суми файлів вільно доступних в мережі. Власники сайту не можуть нести відповідальності за дії користувачів. Цей ресурс повністю анонімний - IP адреси і дії користувачів не зберігаються. Сайт не надає електронні версії творів, а займається індексуванням файлів, що знаходяться у файлообмінних мережах, Всі права на файли належать правовласникам. Якщо ви є правовласником файлу, проіндексованого нашою пошуковою машиною і не бажаєте щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, ознайомтесь з правилами нашого ресурсу. Для скарг пишіть сюди: holder@f-rl.com