1. Browsershots - цей сайт стоїть у моєму списку під номером 1. Один з найзручніших засобів для перевірки вашого сайту у різних браузерах. Достатньо ввести адресу, обрати брауери та операційні системи, роздільну здатність монітора, присутність флеш - все це на порядки спрощує роботу при верстанні сайтів різного типу складності. Звичайно, ви можете й самі це зробити, якщо маєте кілька браузерів. Однак для різних екранів треба мати вдома 2 а то й три різні монітори, що, погодьтесь, доволі тупо. 2. Fleck. Web 2.0-сервіс, котрий допомагає сконтактуватись вам і замовнику, навіть якщо ви на великій відстані один від одного. Замовник може у кілька кліків “приліпити” так звані стікери до сайту, що ви робите і написати конкретні побажання до покращення елементів дизайну. Так само ви можете допомогти своїм знайомим, друзям, або ж будь-кому, дуже просто додавши коментарі до будь-якої інтернет-сторінки.
3. Iconfinder. Трапляється, що при розробці сайту вам раптом знадобляться іконки. Часу малювати або ж вміння у вас немає, а на дизайнера теж нема грошей. У цьому випадку можна спробувати знайти необхідні іконки на цьому сервісі. Їх там багато і всі вони безкоштовні. Можливо, на перший час, а можливо й назавжди ви залишите їх у своєму дизайні.
4. Clip2Net. Відмінна програма для зняття скріншотів прямо з вашого екрану всього у кілька кліків. Завантажуєте дистрибутив, встановлюєте програмку, і вона працює у треї. Коли знадобиться - то викличете її мишкою або ж попередньо встановленими гарячими клавішами. Кілька кліків - і ваше зображення завантажується в інтернет.
5. Stock Exchange. Не найкращий вихід із ситуації, проте коли у вас немає під рукою потрібної для сайту фотографії, ви їх можете знайти у безкоштовному фотобанку. Колеція SXC досить велика, якість - суперова. Перед скачуванням варто ознайомитись з ліцензією - є такі види фото, де автора треба сповістити про використання його матеріалів.
6. Google Webmaster Tools. В оновлених Інструментах для вебмайстрів ви можете додавати профілі своїх сайтів (звісно, після підтвердження, що ви є власником сайту), додавати файли sitemap.xml котрі є дуже корисними в плані індексації сторінок сайту, бачити останні пошукові запити котрі ведуть на ваш сайт, а також багато іншого, пов”язаного з пошуковими функціями бота Гугля.
7. Таблиця спецсимолів у форматі XHTML. Всі кракозяброві символи можна вручну скопіпастити з Ворду. Але в цій універсальній таблиці для кожного такого символу є код, котрий можна використати для верстки сторінки. Сподіваюсь, що всі знають, що знак © у вихідному коді має бути написаний як © ?
8. Швидка перевірка вільних доменів. На мою думку, найвдалішою ця перевірка є на сайті компанії Imena.UA. Всі головні домени перевіряються за умовчанням, а додаткові можна проставити галочками. Все легко і швидко, не потребує тривалого проставляння галочок напроти потрібних зон, котрі вам треба перевірити.
9. Google Hacks. Малесенька програмка, що довзоляє надзичайно широкі функції пошуку - по файлам, по URL, по типу запиту, та багато іншого, чого б ви самі не набрали. Все це знаходиться у директоріях “Index of” - тобто у місцях безпосереднього скачування.
10. Таблиця шрифтів. Не всі шрифти здатні відображатись на інтернет-сайтах. Приміром, у вас на ПК може бути встановлений Myriad чи Corbel, а ось на інших - не обов”язково. І люди не зможуть побачити те, що ви задумали. Тому для вебу використовують лише певні різновиди шрифтів.
Quote
Дякуємо блогу:http://blogoreader.org.ua за інфу